• تماس با ما زاگرس کمپرسور ایرانیان

درایر تبریدی- درایر جذبی- مخازن-فیلتراسیون

درایرهای جذبی   (Desiccant Dryers):

به جهت دست یابی به نقطه شبنم (Dew Point) پایین ( تا ۷۰- درجه سانتیگراد) در سیستم­هایی مورد استفاده قرار می­گیرند که تجهیزات مصرف کننده­ به هوای فشرده با رطوبت بسیار اندک (ISO8573) نیاز داشته باشند. به دلیل چنین کاربرد حساس و دقیقی، طراحی دقیق این نوع درایرها بسیار مهم بوده و تاثیر بسزایی در کیفیت هوای خروجی، طول عمر مواد مصرفی و استهلاک آن­ها دارد. شرکت زاگرس کمپرسور ایرانیان با بهره ­گیری از کادر مجرب فنی و مهندسی خود و کسب دانش فنی طراحی و ساخت انواع درایرهای جذبی در ظرفیت­های مختلف برای هوا و گازهای فشرده، اقدام به تولید این نوع درایرها نموده است. محصولات این شرکت در سه سری زیر ارائه می­شود:

  • درایرهای جذبی بدون هیتر(Heat Less Desiccant Dryers)
  • درایرهای جذبی هیتردار(Heat Regenerative Desiccant Dryers)
  • درایرهای هیتردار بلوئری (Heat-Regenerative Blower Purge Desiccant Dryers)

درایرهای تبریدی  (Refrigerant Dryers ) : 

درایرهای تبریدی برای مصارفی مناسب هستند که چندان به رطوبت هوا حساس نبوده و کافیست نقطه­ ی شبنم هوای فشرده     (PDP)  بالای ۲ الی ۵ درجه سانتیگراد باشد. شرکت زاگرس کمپرسور ایرانیان با اخذ نمایندگی از برندهای اروپایی، اقدام به واردات و تامین این نوع درایرها در ظرفیت­های مختلف نموده است.

تجهیزات جانبی  (Accessories) :

این شرکت به منظور تکمیل خدمات خود به مشتریان، انواع مخازن ذخیر­ه­ هوای فشرده و مخازن فشار قوی تا فشار ۵۰۰bar، میکروفیلتر­ و تله­ ی آبگیر(water trap)  را به مشتریان خود عرضه می ­نماید.

نظرات مسدود است.